Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi, kullanıcıların www.kariyervadisi.com  sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. 

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir. 

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,  www.kariyervadisi.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.