Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Genel Bakış

T.C. MEB Özel Kar Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi 2010 yılında Ankara'da kurulan ve hale öğretim faaliyetlerine devam eden 3Bilgi Eğitim Kurumları kardeş kuruluşudur. Tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim kurumudur. Kurumumuzun resmi ismi T.C. MEB ÖZEL KAR VADİSİ UZAKTAN ÖĞRETİM MERKEZİ olup, Markamız KARİYER VADİSİ'dir.

Peki, bugüne kadar binlerce kişi neden Kariyer Vadisi'ni tercih etti? Sonuçta bir eğitim kurumundan bahsediyoruz ve tercih edilmesi için bir takım faydalar sunması gerekiyor, öyle değil mi? Bu noktada 4 tane temel faydamız öne çıkıyor:

1- Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilen bir kurumuz. Verdiğimiz sertifikalar Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.
2- Sınav harcı ve sertifika ücreti almıyoruz, hem de sonsuza kadar... Bunu sadece 2 sayfa olan sözleşmemizde de açıkça belirttik.
3- Certificatioal tarafından Türkiye'de akredite olan 2. kurumuz. Böylelikle Uluslararası geçerliliğe sahip sertifika da alabiliyorsunuz.
4- Öğrencilerimizi ödemeleri konusunda sıkmıyoruz boğmuyoruz. Öğrencimiz nasıl ödemek isterse hangi vadelerde ödemek isterse tamamen ona göre şekillendiriyoruz. Çünkü burada patron sizsiniz.

Uzun süreli ve öğrencilerimizi mutlu eden kampanyalar sunuyoruz.

Biz bu faydaları öğrencilerimize "sürekli" olarak sunabildiğimiz için tercih ediliyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Aslında konunun özü şu:  Biz tamamen Dijital bir eğitim kurumu olduğumuz için doğal olarak kira, elektrik, su, doğalgaz, temizlik, çay, kahve, kalem, kağıt gibi masraflarımız da minimum şekilde oluyor. İşte bu yüzden ciddi boyutlarda maliyet avantajı yaratıyoruz,  bu avantajı da öğrencilerimiz ile paylaşıyoruz.

Dijital eğitim kurumuyuz derken de kullanımı çok basit olan internet sitemizden bahsediyoruz. Mesela; üye olmak, eğitimlere katılmak, ödeme yapmak, sınava girmek, sadece tek tık ile yapacağınız işlemler arasında. Unutmadan, bir de Çözüm Merkezi’miz var:  Bir sorunuz veya probleminiz olduğunda hemen arayabilir ve tek bir tuşla en geç 30 saniye içinde canlı olarak kendi öğrenci danışmanınıza bağlanabilirsiniz!

"Her şey iyi güzel de, ben nasıl öğrenciniz olacağım?" dediğinizi duyar gibiyiz :)

Merak etmeyin, dilerseniz hemen ÜYE OL butonunu tıklayarak tek tık ile üye olabilirsiniz. İnternetten başvurunuzu yaptıktan sonra hemen eğitimlere başlayabilirsiniz.

Ha bu arada, bazı öğrencilerimizin henüz öğrencimiz olmadan önce bazı çekinceleri olmuştu, "Uzaktan Eğitim yapıyorsunuz sizi görmüyoruz bilmiyoruz nasıl güveneceğiz, örgün eğitim sağladığı tüm avantajları sağladığı sağlıyor musunuz?" gibi sorular sormuşlardı.  Siz  sormadan biz söyleyelim, Milli Eğitim Bakanlığı ve 3Bilgi Eğitim Kurumları’nın ayrılmaz bir parçasıyız. Kariyer Vadisi,  Türkiye'deki diğer tüm legal eğitim kurumlarının tabi olduğu tüm kanun, düzenleme ve denetimlere tabiyiz, içiniz rahat olsun.

Kariyer Vadisi bir NOVARGE A.Ş. Kuruluşudur