Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Bilgisayar İşletmenlik Eğitimi indirim kampanyası 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Bilgisayar İşletmenlik Kursu

MEB Onaylı Uzaktan Eğitim ile 160 saatlik Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası alabilir ve kariyerinize yön verebilirsiniz.

61,12
TL X 9 AYLIK
SABİT
FİYATLARLA
KAYIT OL
Sizi Arayalım
Adınıza Fidan Dikelim
Vatan için +1

Havale / EFT ile taksit ödemelerinde fiyat değişiklik göstermektedir.

20 KiÅŸiye Sınav
9 AYA VARAN
TAKSİT İMKANI
20 KiÅŸiye Bulunduğu İlde Sınav İmkanı
HER ŞEHİRDE
SINAV
Kariyer Vadisi
KARİYER VADİSİ
GARANTİSİ
MEB Onaylı Sertifika
MEB ONAYLI
SERTİFİKA
Uluslar Arası Geçerli
ULUSLARARASI
GEÇERLİ SERTİFİKA
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SERTİFİKASI GENEL EĞİTİM İÇERİĞİ
1- Bilgisayara Giriş
2- Genel Donanım Bilgisi
3- Windows işletim sistemi
4- MS Word kelime işlem programı
5- MS Excel hesap tabloları programı
6- MS PowerPoint Sunum programı
7- Internet ve E-posta işlemleri
8- Soru ve Sorunlar, Çözüm Teknikleri
9- Test Sınavı soru çözümleri
10- Uygulama sınavı soru çözümleri
Bilgisayar İşletmenlik Eğitimi

 

Microsoft Office ve Donanım Eğitimi almak isteyenler

Eğitim programımıza daha önce hiç bilgisayar kullanmamış ya da varolan bilgisini güncellemek isteyen herkes katılabilir. Eğitimin sonunda hem bilgisayar konusunda genel kültürünüz gelişecek hem de rahatlıkla kendi bilgisayarınızı kendiniz alabileceksiniz. Ayrıca günlük bilgisayar kullanımında karşılaştığını sorunları da ( yazıcıdan çıktı alamıyorum, internet gitti ne yapabilirim, mail gönderemiyorum, klavye çalışmıyor vb) kendi başınıza çözebilecek düzeye geliyorsunuz.

KPSS 625

 

KPSS atamalarında 6225 Kodlu Sertifikayı almak isteyenler

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) den sonra tercih yaparken istenilen 6225 kodlu sertifika Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikasıdır. Bu sertifikayı almak isteyenler eğitimlerimize başvuru yapabilir.

Veri Hazırlama kadrosu

 

Kamuda Veri hazırlama ya da Bilgisayar İşletmeni kadrosuna geçmek isteyenler

Kamu kurumlarında başka kadroda çalışıp veri hazırlama ya da bilgisayar işletmeni kadrosuna geçiş yapmak isteyenlerden Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenlik sertifikası istenmektedir. 

Özel sektör

 

Özel Sektörde Bilgisayar Bildiğini gösterecek belgeye ihtiyaç duyanlar

Özel sektörde iş bulabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmenlik sertifikası sahibi olmak her zaman rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Tüm kamu ve özel sektörün kabul ettiği Bilgisayar Sertifikası ile aldığınız kapsamlı eğitimi belgelendirebilirsiniz.

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifika

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi'nden alacağınız sertifikalar Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Uzaktan alacağınız eğitimin ardından yapılan MEB sınavına katılarak başarılı olduğunuz takdirde MEB Onaylı sertifikanızı alabilirsiniz.

Öğrenciye

 

 

Size özel öğrenci danışmanı

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi'ne kayıt olan öğrencilerimiz, eğitime başladığı tarih ile sertifikasını aldığı tarihe kadar kendisine özel öğrenci temsilcisi ile iletişim kurmaktadır. Bu sayede eğitim süresi içerisinde yaşayacağı herhangi bir sorunu anında temsilcisine iletebilecek ve sorun çözülecektir. 

 

Türkiye'nin en çok tercih edilen uzaktan eğitim merkezi

 

Türkiye'nin en çok tercih edilen Uzaktan Öğretim Merkezi

T.C. MEB Özel Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi Türkiye'nin en çok tercih edilen uzaktan mesleki eğitim merkezidir.  Kariyer Vadisi tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en kapsamlı dijital eğitim kurumudur. K00urumumuz kuruluşundan bu yana 43 farklı şehirde sınav yapmış ve ülkemizin 81 ilinden binlerce öğrencisini iş hayatına hazırlamıştır. 

 
 

Tamamen size özel esnek ödeme seçenekleri

Novarge A.Ş. kuruluşu olan Kariyer Vadisi Türkiye'nin her yerinden tüm vatandaşlara eğitim hizmeti sunmaktadır. Eğitimi alan öğrencilerimiz taksit erteleme, havale ile ödeme, EFT ile ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi imkanlara sahiptir. Ayrıca kurumumuz tüm kredi kartlarına vade farklı uygulamadan 9 taksit yapma imkanına sahiptir. 

 

Uzaktan Eğitim alabilmek için bilgisayarıma herhangi bir program yüklemeli miyim?
Uzaktan Eğitim alabilmeniz için hiç bir programa ihtiyacınız yok. Sadece internete bağlanabilen bir bilgisayar, tablet ya da telefonunuz olması yeterli. Tüm eğitimleri web sitemiz üzerinden giriş yaparak online olarak alabilirsiniz. 
Uzaktan Eğitimden alacağım sertifika ile örgün eğitimden alacağım sertifika arasında fark var mı?
Hayır, Uzaktan eğitim programlarından mezun olan öğrencilerimiz aynı programdan mezun olan örgün eğitim öğrencilerimiz ile aynı unvan ve haklara sahip olurlar. Uzaktan eğitim sonucu elde edeceğiniz haklar ile örgün eğitim sonucu alacağınız haklar aynıdır.
Kariyer Vadisi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı mı?
Evet T.C. MEB Özel Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi Millli Eğitim Bakanlığı Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. Bu sebeple vermiş olduğumuz sertifikalar Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.
Uzaktan Eğitime katıldım peki sınavlarına nasıl katılacağım?
Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi 20 kişinin olduğu her şehirde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sınavı yapma yetkisine sahiptir. 20 kişinin olmadığı şehirlerden eğitime katılan öğrencilerimiz ise Ankara'ya gelerek sınava girmektedir. Certificational onaylı sertifika alacak öğrencilerimiz ise sınava web sitemiz üzerinden online olarak girmektedir.
Eğitim alabilmek için ödememi nasıl yapacağım?
"Mutlu Öğrenci" prensibi ile hareket eden kurumumuz sizin ödeme imkanınıza göre ödeme planı oluşturmaktadır. Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile tüm ücretinizi 9 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz. Dilerseniz Havale ya da EFT yolu ile aylık ödemelerinizi kurumuzun hesap numarasına yatırabilirsiniz. Ya da yine web sitemiz üzerinden ödeme yapmak istiyorum butonunu tıklayarak üye girişi yapmadan direkt ödemek istediğiniz miktarı yatırabilirsiniz.
Uzaktan Eğitime kayıt yaptırmak için herhangi bir tarih var mı?
Eğitimlerimize dilediğiniz tarihte ve dilediğiniz saatte kayıt yaptırabilirsiniz. Başvuru için herhangi bir tarih yoktur. Lakin sertifikanızı biran önce alabilmeniz için düşündüğünüzün eğitime zaman kaybetmeden kayıt yaptırmanızı öneririz.
Kurumunuzdan Öğrenci belgesi ve transkrip nasıl alabilirim?
Eğitime kayıt olduktan sonra 0312 911 32 32 numaralı çözüm merkezimizi arayarak ıslak imzaı şekilde öğrenci belgesi talep edebilirsiniz. Aynı şekilde sertifikanızı hak ettikten sonra transkrip isterseniz çözüm merkezimizi arayarak sertifikanıza transkrip eklenmesini talep edebilirsiniz.