Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!
EĞİTİMLER 07-12-2017
1.6K Paylaşım

Türkiye'de ilk kez Theta 777e Eğitimi Kariyer Vadisi'nde


Klasik “Theta 777E” uygulamasının ötesinde çok daha etkin ve etkili bir biçimde kodlama programı yapan Kılınç “THETA 777e” uygulamasıyla bilinçaltı düzeyde değişim yaratıyor. 

YENİ “THETA  777e" PROGRAMLARI 
NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından verilen eğitimlere uzaktan eğitim ile ulaşmak artık çok kolay. Kurumumuz her geçen gün mevcut sistemlerin dışında “daha başka nasıl olur? Ve nasıl daha farklı teknikler bulabiliriz düşüncesiyle çalışmalarına devam ediyor. Bu soruların ışığı altında ülkemizde uygulanmakta olan klasik “Theta Healing” modelini duyusal algı programlama teknikleriyle bütünleştirerek çok farklı bir boyuta taşındı. Mucize Programın ismi THETA 777e! 

“THETA  777e” MODELİNDE KARİYER VADİSİ FARKI 
Klasik “Theta ” modelinin dışında Ünlü Kişisel Gelişim Uzmanı Mustafa KILINÇ teknikleriyle bütünleşen modelde; kişilerin yaşamını olumsuz etkileyen iş dünyasında, sağlıkta, eğitimde, içsel huzursuzlukta çözüm sağlayan “Theta 777e”  teknikleriyle fark yaratmaya devam ediyor. 

İNANÇ – BİLİNÇALTI – KÖK DEĞİŞİMİ 
“THETA  777” modeliyle bireysel inanç, korku, geçmiş yaşam travmaları, aile ve iş dünyasında çarpık düşünce kalıplarının çözümünde kullanılıyor.

- İnanç değişim programlarında “Theta  777e” 
- Kişisel geçmişi değiştirme kalıplarında “Theta  777e” 
- İş dünyasında çarpık düşünce şablonlarında “Theta  777e” 
- Aşk—Cinsel sorunların çözümünde “Theta 777e”
- Duygu – Durum bozukluğunda “Theta  777e” 

Yöntemleriyle çözüm çok hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşiyor. Siz de “THETA  777e” eğitim modeli ile fark yaratmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 0312 911 3232